Moda na pełne kształty cieszy posiadaczki kobiecej budowy ciała. Jednak aby wyglądać pięknie w każdej sytuacji, ciało musi być nie tylko smukłe, ale także jędrne i gładkie. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystania ultradźwięków w kosmetologii ujędrnianie pośladków i ud nie musi oznaczać bólu i wyrzeczeń. Wystarczy godzina, aby podkreślić piękną sylwetkę i cieszyć się aksamitną skórą całego ciała.
Wyszczuplanie pośladków i ud - HIFU Ultraformer III

Metoda HIFU na szczupłe uda?

Zabiegi odchudzające na uda zakładają kompleksowe działanie i maksimum zaangażowania. Aby cieszyć się szczupłą sylwetką należy ujędrnianie ud rozpocząć od:

  • ćwiczeń fizycznych co najmniej 3 razy w tygodniu,
  • diety eliminującej tłuszcze i cukry,
  • domową pielęgnację: ujędrnianie skóry ud masażami i kosmetykami,
  • zabiegi wyszczuplające uda.

Tylko takie kilkuaspektowe zaangażowanie zaowocuje wspaniałym rezultatem i utratą kilku centymetrów w udach.
Jeśli chodzi o ujędrnianie ud, zabiegi zakładają często poprawę mikrokrążenia w celu uelastycznienia naskórka i wygładzenia wszelkich nierówności. Jest to jednak działanie powierzchniowe, które nie powoduje długotrwałego efektu.
Najlepszą metodą jest ta, która zakłada oddziaływanie na źródło problemu, a więc zanik lub spowolnienie produkcji kolagenu w skórze w przypadku osób starszych oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Odpowiedź może być tylko jedna: Ultraformer III i jego innowacyjne ultradźwięki.

Wyszczuplanie ud z HIFU – jak to działa?

Przede wszystkim ultradźwięki docierają nawet na głębokość 4 milimetrów w głąb skóry. Komórki zostają podgrzane i wprowadzone w drgania. W ten sposób przenikająca fala powoduje kurczenie komórek, co z kolei prowadzi do zniwelowania problemu wiotkości skóry. Ponadto stymulują komórki do produkcji białka, czyli kolagenu. Ultradźwięki również aktywnie pomagają w rozbijaniu lipidów, więc mają także działanie odchudzające uda oraz pośladki.
Otrzymujemy więc potrójny efekt:

  • elastyczną skórę na udach i pośladkach;
  • wyszczuplenie nawet kilka cm;
  • wygładzenie i wyrównanie kolorytu skóry.

Po kilku tygodniach od zabiegu obwód ud zaczyna się stopniowo zmniejszać. Efekt nie jest natychmiastowy, ale przez to zyskuje na bezpieczeństwie. Skóra zaczyna się regenerować, a jej struktura zostaje przebudowana. Ujędrnianie ud przebiega więc powoli, ale zdecydowanie.

Ujędrnianie ud głowicą Ultraformer III – co po zabiegu?

Tak naprawdę po zabiegu sprzętem Ultraformer III nie ma żadnych szczególnych wskazań. Zabieg jest bezbolesny, a jedynym śladem po jego wykonaniu jest lekkie zaczerwienienie, które znika po godzinie.
Zaleca się jednak, aby bezpośrednio nie opalać nóg po zastosowaniu ultradźwięków, aby nie podrażnić wrażliwej skóry w miejscach, które poddano oddziaływaniu ultradźwięków.
Cena zabiegu to koszt od 4500 zł, lecz zależy przede wszystkim od tego, czy wykonujemy go na całe uda, czy tylko na wewnętrzną lub zewnętrzną ich stronę. Można zdecydować się jedynie na wykonanie zabiegu na przód lub tył ud, w zależności od potrzeby.

Szczupłe uda i pośladki to niekoniecznie ich mały obwód. Za piękny wygląd przede wszystkim odpowiada elastyczna i gładka skóra o wyrównanym kolorycie, którą możesz uzyskać dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii HIFU.