Każda kobieta po urodzeniu dziecka zmaga się z problemem zalegającej skóry. Najbardziej dokuczliwy jest problem wyszczuplenia brzucha, ponieważ wiotka skóra na brzuchu jest trudna do zlikwidowania za pomocą domowych sposobów. Mężczyźni także mogą mieć podobny problem – na przykład po gwałtownej utracie wagi, kiedy skóra nie zdąży się odpowiednio ściągnąć. Jak ujędrnić skórę na brzuchu pozostałą po ciąży lub w wyniku schudnięcia? Znamy odpowiedź!
Wiotka skóra brzucha - HIFU

Co stosować na ujędrnienie skóry brzucha?

Proces napinania skóry na brzuchu, która nieestetycznie wisi, jest długotrwały, jeśli nie zdecydujemy się na zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Można skorzystać z domowych sposobów, takich jak codzienne masaże i regularne stosowanie kremów ujędrniających, jednak taka forma kuracji zadziała tylko do pewnego momentu. Bardzo trudno jest zmagać się z nadmiarem skóry w obrębie talii wtedy, kiedy jest on duży – może się wydawać, że trzeba podjąć zdecydowane kroki i poddać się operacji usunięcia skóry.
Nic bardziej mylnego! Prężnie rozwijająca się kosmetologia wymyśliła bezinwazyjny lifting skóry, który można bezpiecznie wykonywać na całym ciele. Połączenie wiedzy z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i fizyki zaoowocowało powstaniem rewelacyjnej technologii HIFU, umożliwiającej usuwanie nadmiaru skóry z brzucha bez skalpela!

Ultraformer III HIFU – rozwiązanie na nadmiar skóry na brzuchu!

HIFU, czyli skoncentrowana fala ultradźwiękowa, to idealna odpowiedź na problem z brakiem jędrności brzucha. Jak wygląda zabieg z użyciem sprzętu Ultraformer III na brzuch?
Do zabiegu, któremu poddana zostaje wiotka skóra brzucha, stosuje się głowicę działająca na głębokość 4,5 mm, 6 mm lub 9 mm, w zależności od grubości tkanki łącznej na tym obszarze.
Kosmetolog albo lekarz zaznacza miejsca, do których przykładana będzie głowica urządzenia. Smaruje skórę specjalnym żelem, który ma wzmocnić efektywność ultradźwięków. Przykładając głowicę w odpowiednie miejsca, uwalnia działanie fali ultradźwiękowej. Zabieg nie jest bolesny – w przypadku odczuwania zbyt dużego dyskomfortu przez pacjenta możliwe jest zastosowanie żelu znieczulającego bezpośrednio na skórę, jednak zazwyczaj nie jest to konieczne.
Cały zabieg trwa około 50 minut. Bezpośrednio po nim skóra jest lekko zaczerwieniona, ale nie boli. Pierwsze efekty związane z pobudzeniem tkanki do produkcji kolagenu są widoczne po około 3 tygodniach i utrzymują się nawet 2 lata!

Pokonaj wiszący brzuch!

Bez względu na to, czy Twoim problemem jest wisząca skóra na brzuchu po ciąży czy przez to, że gwałtownie schudłaś, możesz wybrać zabieg urządzeniem Ultraformer III. To najwygodniejsze rozwiązanie, pozwalające zmniejszyć obwód talii o kilka centymetrów. Dlaczego warto wybrać HIFU na brzuch? Ponieważ:

  • zabieg jest bezbolesny,
  • nie trzeba poddawać się operacji, by zlikwidować problem,
  • nie ma żadnych ran czy bolesnych podrażnień,
  • efekty utrzymują się kilkanaście miesięcy.

Wobec tylu zalet nie ma wątpliwości, że Ultraformer III HIFU to prawdziwa rewolucja w dziedzinie kosmetologii. Nie czekaj – umów się już dziś, a wisząca skóra na brzuchu będzie tylko wspomnieniem!