Jędrne ciało to nie tylko piękne nogi i brzuch, lecz także elastyczna skóra na ramionach. Kiedy skóra traci jędrność w wyniku utraty kolagenu, zaczyna zwisać i opadać. Kobiety próbują wtedy maskować ręce za wszelką cenę, chowając się za długimi rękawami nawet w ciepłe dni. Obwisła skóra na ramionach, czyli tak zwane pelikany, to problem do rozwiązania – można przywrócić jej dawną jędrność i sprężystość na długo i móc bez skrępowania nosić bluzki bez rękawów! Jak tego dokonać?
Wiotka skóra ramion - HIFU

Co pomoże ujędrnić ramiona?

Problem obwisłej skóry na ciele nie dotyczy wyłącznie osób z nadwagą – szczupłe osoby także narzekają na pelikany. Bardzo często skóra traci wiotkość w wyniku naturalnych procesów starzenia. Zahamowanie produkcji kolagenu przyczynia się do tego, że w niektórych miejscach skóra zaczyna nieestetycznie zalegać, co jest powodem wielu kompleksów.
Ujędrnianie skóry ramion można przeprowadzić na wiele sposobów. Najlepiej połączyć kilka z nich, by otrzymać optymalne rezultaty i przywrócić skórze dawną sprężystość. Aby tego dokonać, należy:

  • wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie ramion,
  • regularnie masować skórę,
  • stosować kremy ujędrniające,
  • wykonać bezinwazyjne zabiegi w gabinecie kosmetycznym.

O ile pierwsze trzy wskazówki są jasne, ostatnia może nieco niepokoić niektóre kobiety. Czy konieczne jest wykonanie operacji usunięcia nadmiaru skóry z ramion i długie dochodzenie do siebie po tak inwazyjnym zabiegu? Niekoniecznie!

Ultraformer III HIFU na ujędrnianie skóry na ramionach

Wszystko dzięki temu, że urządzenie Ultraformer III jest wszechstronne. Ultradźwięki można stosować na obszar całego ciała, na którym występuje problem z jędrnością skóry. Nie powinien dziwić więc fakt, że metoda HIFU rewelacyjnie uelastyczni skórę na ramionach i bezpowrotnie zlikwiduje wstydliwe pelikany.
Pobudzanie komórek falą ultradźwięków dzięki temu, że daje długotrwałe rezultaty, jest najlepszym rozwiązaniem na wiotką skórę ramion – niezależnie od tego, co spowodowało ten problem.
Cena za zabieg na ramiona to dość wysoki koszt, jednak na korzyść HIFU przemawia to, że już jednokrotnie wykonane, pozwala cieszyć się efektem ujędrnienia nawet do dwóch lat. W związku z tym technologia fali ultradźwiękowej wykorzystywana przez sprzęt Ultraformer III nie ma w sobie równych na rynku!

HIFU na ramiona – kiedy spodziewać się efektu?

Bezinwazyjny lifting skóry daje długotrwały, lecz nie natychmiastowy efekt. Z pewnością rezultat lekkiego ujędrnienia jest widoczny po wyjściu z gabinetu, jednak dopiero po miesiącu uelastycznienie zaczyna być widoczne na pierwszy rzut oka. Dzieje się tak dlatego, że w wyniku działania metody HIFU na ramiona komórki tworzące skórę zaczynają produkować kolagen w dużych ilościach dopiero po miesiącu od stymulacji falą ultradźwiękową. Mimo wszystko na efekt warto poczekać – 95% badanych pacjentek uznaje Ultraformer III HIFU za prawdziwe objawienie w kosmetologii.

Nie musisz męczyć się na siłowni i robić wyczerpujących treningów! Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się piękną skórą na ramionach! Przekonaj się sama i zapytaj o szczegóły zabiegu kosmetologa