Jędrne pośladki i smukłe uda to w dzisiejszych czasach główne atrybuty kobiecości. Aby cieszyć się ich pięknym wyglądem, kobiety poświęcają wiele godzin na ćwiczenia fizyczne na siłowni. Ujędrnianie pośladków i ud to nie lada wyzwanie dla osób, które zmagają się z wiotką skórą. Szczególnie starsze osoby, u których ciało traci jędrność, szukają różnych sposobów na jego uelastycznienie i wysmuklenie. Co jeśli wystarczy jeden zabieg, aby wisząca skóra na udach odeszła w zapomnienie? Jak poprawić wygląd pośladków?
Wiotka skóra pośladków i ud - HIFU

Codzienne sposoby na ujędrnienie

Wiotka skóra pośladków i nóg jest możliwa do pokonania dzięki domowym sposobom, takim jak:

  • codzienne masaże,
  • pielęgnacja skóry ujędrniającymi kosmetykami,
  • ćwiczenia spalające tłuszcz.

Wykonywanie masaży poprawia ukrwienie i pomaga odzyskać skórze elastyczność. Specjalnie dobrane preparaty ujędrniające zawierają składniki, które nie tylko dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę, ale także pomagają zwalczać cellulit przez rozbijanie lipidów.
Ćwiczenia ujędrniające uda i pośladki można dobierać w zależności od preferencji i wytrzymałości. Najlepsze będą:
1. Półprzysiady – wystarczy stanąć na szerokość bioder i wykonywać przysiady, nie prostując się do końca. Ważne, aby nie wychodzić kolanami przed stopy i wypchnąć pośladki w tył. Wykonać 3 serie po 10 powtórzeń. Drugi sposób to spinanie pośladków podczas wyprostowywania się i jednoczesne przenoszenie ciężaru ciała z pięt na palce. Dzięki temu ćwiczymy mięśnie nie tylko ud, ale także pośladków!
2. Pulsowanie – należy położyć się na matę, opierając plecy i głowę o podłoże. Nogi ugiąć w kolanach i unieść pupę na wysokość bioder, po czym pulsacyjnie podciągać ją jeszcze wyżej. Po 10 spięciach opuścić biodra na ziemię. Wykonać 3 serie.
3. Podnoszenie nóg do boku – po rozstawieniu nóg na szerokość bioder unosić pulsacyjnie jedną nogę do boku. Aby utrzymać równowagę, najlepiej jest ugiąć kolana. Po 10 poderwaniach nogę zamienić strony. Czynność powtórzyć 3 razy na każdą ze stron.
Wykonanie tych ćwiczeń zajmie najwyżej 15 minut dziennie, a efekty po kilku tygodniach będą naprawdę spektakularne!

HIFU pomoże odzyskać jędrność pośladków i ud?

Nie możesz z powodów zdrowotnych wykonywać ćwiczeń? Nie ma problemu. Wybierz bezinwazyjny lifting ciała urządzeniem Ultraformer III, wykorzystującym innowacyjną technologię HIFU opartą na działaniu ultradźwięków! Szybki jednokrotny zabieg pozwoli uzyskać piękne ciało – bez wysiłku i bólu.
Zabiegi ujędrniające pośladki i uda przy pomocy ultradźwięków są niezwykle skuteczne i trwałe. Ujędrnienie skóry ud tym sposobem pozwala cieszyć się efektem przez kilkanaście miesięcy. Po zabiegu, który trwa maksymalnie godzinę, nie musisz robić nic specjalnego – wystarczy tylko nawilżać skórę i pamiętać, aby przez pierwsze tygodnie powstrzymać się od opalania. Zaczerwienienie w wyniku działania silnej fali ultradźwiękowej znika po paru godzinach. Efekt można dostrzec po 4 tygodniach od zabiegu!
Wykonanie zabiegu nie oznacza, że można zaprzestać codziennej pielęgnacji!
Ciesz się piękną sylwetką, dbając o ujędrnianie pośladków i nóg każdego dnia!