Marzysz o głębokim dekolcie, eksponującym kształtny biust? Zamiast tego wciąż wybierasz golfy albo apaszki, by ukryć zmarszczki na dekolcie i szyi, które z miesiąca na miesiąc tylko się pogłębiają? Nie martw się – istnieją szybkie i skuteczne metody, aby walczyć z piękną skórą. Nie musisz poddawać się bolesnemu ostrzykiwaniu okolic szyi i dekoltu, by go upiększyć. Wystarczy, że wybierzesz HIFU, które w bezinwazyjny sposób pozwoli Ci na odmłodzenie skóry!
Ujędrnianie dekoltu i szyi - HIFU

Ultraformer III HIFU na odmładzanie dekoltu?

Najgorszy widok to ogromny kontrast pomiędzy wygładzoną twarzą a szyją, która zdradza prawdziwy wiek osoby. Nieumiejętnie wykonany lifting skóry twarzy wygląda jeszcze bardziej sztucznie, jeżeli skóra na szyi i dekolcie pozostaje wciąż nietknięta. Większość kobiet jednak nie wie, jak odmłodzić dekolt, więc nie stosuje nawet kremów na poprawę elastyczności skóry, godząc się z upływem czasu.
Niektóre kobiety decydują się na zabiegi laserowe na szyję i dekolt. Bywają one jednak bolesne i nieskuteczne, zwłaszcza jeżeli dotychczas nie podejmowano żadnych działań, by poprawić wygląd tych obszarów. Zabiegi odmładzające dekolt nie kończą się jednak na kwasie hialuronowym i laserach – istnieje coś bardziej skutecznego i korzystniejszego. Ultraformer III HIFU to najnowocześniejszy sposób na lifting skóry bez użycia skalpela. Działanie tego urządzenia jest bardzo proste – emitowana przez specjalnie dobraną głowicę skoncentrowana fala ultradźwiękowa podgrzewa komórki tworzące tkankę łączną na wybranym obszarze – w tym wypadku na szyi i dekolcie. Następnie komórki kurczą się i zostają pobudzone do produkcji elastyny i kolagenu, czyli głównych białek, które budują skórę. Skutkuje to:

  • zagęszczeniem skóry;
  • napięciem jej;
  • wygładzeniem zmarszczek;
  • rozjaśnieniem i ogólnym odmłodzeniem.

Zabieg trwa około pół godziny. Niewielki rumień, który powstaje w wyniku podgrzania, znika po kilku godzinach, a czasem wcale nie występuje, więc po zabiegu nie ma śladu! Po około miesiącu skóra na szyi zaczyna się uelastyczniać, by po 12 tygodniach uzyskać efekt odmłodzenia. Ponadto ulega rozjaśnieniu, co również pozytywnie wpływa na jej wygląd. Takim rezultatem możesz cieszyć się nawet kilkanaście miesięcy – w tym czasie powtarzanie zabiegu nie jest wymagane!

HIFU – szybki sposób na piękny dekolt!

Kobiety po 40 roku życia rzadko eksponują dekolt. To ogromny błąd! Medycyna estetyczna i kosmetologia oferują teraz wiele możliwości ujędrniania skóry. Zabiegi ujędrniające dekolt nie muszą być inwazyjne! Nie trzeba poddawać się operacji, by się widocznie odmłodzić. Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu urządzeniem Ultraformer III HIFU są nowotwory oraz istniejące rany na tych obszarach. Poza tym nie można wykonywać zabiegu ultradźwiękami podczas ciąży i karmienia piersią.

Tylko kilka chwil wystarczy, by pobudzić komórki na szyi i dekolcie do odnowy. Strach związany z ewentualnym bólem i powikłaniami może pójść w niepamięć. Zapisz się na darmowe konsultacje i dowiedz się, dlaczego HIFU to idealny sposób na lifting bez skalpela i zacznij odsłaniać szyję i dekolt. Dzięki ultradźwiękom możesz już dzisiaj zyskać piękny wygląd – HIFU gwarantuje najdłuższy rezultat odmłodzenia wśród wszystkich nieinwazyjnych zabiegów ujędrniających skórę i