HIFU Ultraformer III - darmowe konsultacje

Dzisiaj wiele salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej ma w ofercie najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i poprawę sylwetki. Często ich nazwy niewiele mówią osobom, które nie mają na co dzień do czynienia z kosmetologią. Nie wiesz, jaki zabieg będzie odpowiedni dla Twojej skóry? Trudno zrozumieć Ci takie pojęcia, jak „HIFU”, „bezinwazyjny lifting” czy „ultradźwiękowa stymulacja tkanki łącznej”? Bez obaw – wszystko może wyjaśnić Ci specjalista na darmowych konsultacjach!

Darmowe konsultacje ze specjalistą – dlaczego warto?

Nie zawsze jesteśmy świadomi tego, co dzieje się z naszą skórą. Procesy starzenia się cery czy stany chorobowe niejednokrotnie są trudne do zdiagnozowania – i to nie tylko na pierwszy rzut oka. Najgorsze, co można zrobić w trudnej sytuacji, to próbować szukać przyczyny złego stanu skóry w przypadkowych, niepewnych źródłach. Łatwo wtedy stracić zdrowy rozsądek i zacząć podejrzewać się o przypadłości, co do których wystąpienia nie ma żadnych podstaw.
Istnieje również ryzyko, że lecząc się samodzielnie, możemy zrobić sobie krzywdę. Brak odpowiedniej wiedzy z zakresu anatomii, medycyny i kosmetologii może mieć poważne skutki dla zdrowia i życia. A kiedy już decydujemy się na konkretny zabieg, zależy nam, aby był przeprowadzany przez profesjonalistów.
Kosmetolog czy lekarz dermatolog są po to, aby pomagać Ci wyleczyć wszelkie problemy związane ze skórą. Specjalistyczne porady dają pewność i poczucie bezpieczeństwa oraz nadzieję na pokonanie różnych skórnych dolegliwości. Ponadto opinia profesjonalisty potwierdzona jest jego rzetelną wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się w rzeczywistości na zaufanie tysięcy pacjentów.
Już dzisiaj możesz umówić się na specjalne konsultacje z kosmetologiem, bez względu na to czy chcesz uzyskać konkretną odpowiedź na dane pytanie, czy poradzić się w kwestii wyboru odpowiedniego zabiegu. Nie warto czekać, jeśli upragniony wygląd jest na wyciągnięcie ręki!

Karolina Formela - kosmetolog

Darmowe konsultacje to świetna możliwość otrzymania odpowiedzi na pytania nurtujące Państwa w kwestiach związanych ze skórą. Jesteśmy po to, aby każdego dnia pomagać zwalczać

problemy natury estetycznej i leczyć choroby, z którymi się Państwo zmagają. Ideą darmowych konsultacji nie jest reklamowanie zabiegów czy namawianie na skorzystanie z konkretnych metod, lecz realna pomoc w walce o zdrowie i dobre samopoczucie. Każdy może skorzystać ze sposobności porozmawiania z ekspertem z zakresu kosmetologii! – mówi Karolina Formela, wykwalifikowany kosmetolog z Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

Co oferują darmowe konsultacje?

Przede wszystkim jest to pierwszy krok do zmiany nie tylko własnego wyglądu, ale także nawyków a w konsekwencji – całego życia. Rady, jakie możesz uzyskać od kosmetologa ułatwią Ci codzienną pielęgnację twarzy i ciała i pomogą zwalczyć skórne dolegliwości, które dotąd bezskutecznie próbowałeś zwalczyć różnymi sposobami.
Kiedy warto wybrać się na darmowe konsultacje? Tak naprawdę ZAWSZE. Przyjdź do najbliższej placówki, kiedy:

  • chcesz uzyskać pomoc w chorobie skóry;
  • potrzebujesz porady w kwestii wyboru odpowiedniego zabiegu na twarz i ciało;
  • nie wiesz, z jakimi konsekwencjami i efektami wiążą się konkretne zabiegi;
  • chcesz zasięgnąć porady profesjonalisty w kwestii pielęgnacji skóry;
  • zauważysz niepokojące zmiany na skórze;
  • pragniesz zawalczyć o piękny wygląd.

Jak widać – nie musisz przychodzić do kosmetologa z konkretnym problemem – wystarczy, że opowiesz o swoich wątpliwościach, a specjalista wybierze to, co dla Ciebie najlepsze!

Jak umówić się na darmową konsultację?

Wszystko zależy od tego, jak wieloma wolnymi terminami dysponuje dana placówka. Wystarczy się zarejestrować – telefonicznie lub osobiście. To ważne, żeby zarezerwować wizytę na konkretny dzień i godzinę, ponieważ dzięki temu specjalista będzie miał odpowiednio dużo czasu, aby pomóc rozwiązać istotny dla Ciebie problem.
Dzięki temu, że konsultacje ze specjalistą są zupełnie darmowe, nic nie tracisz, a do zyskania masz naprawdę wiele!
Nie czekaj i umów się na darmową konsultację już dziś: