Ultradźwięki na twarz – sposób na odmłodzenie

Wiele kobiet marzy o odjęciu sobie lat, których upływ najbardziej widać na twarzy w postaci zmarszczek. W tym celu salony kosmetyczne oferują zabiegi odmładzające na twarz, które wykorzystują najbardziej nowoczesne technologie. Często jednak są to metody inwazyjne, które wymagają długiej rekonwalescencji i wiążą się niekiedy z bólem. Alternatywą jest innowacyjny zabieg Ultraformer III HIFU, dzięki któremu odmładzanie twarzy przebiega szybko i bezboleśnie, a rezultaty utrzymują się nawet dwa lata. Niewiarygodne? Przyjrzyjmy się temu bliżej.
HIFU Ultraformer III - lifting szyi

Jak odmłodzić twarz przy pomocy ultradźwięków?

HIFU nie jest nową metodą, ponieważ znana jest w medycynie od wielu lat – wykorzystuje się ją między innymi w leczeniu nowotworów. Dzięki skupionej ultradźwiękowej fali dochodzi do uszkodzenia komórek guza i w ten sposób można doprowadzić do remisji choroby. Od niedawna jednak HIFU szturmem podbija świat kosmetologii, oferując odmłodzenie twarzy w sposób, który nie narusza ciągłości skóry i jest całkowicie bezpieczny. Jak to działa?

Ultradźwięki silnie oddziałują na komórki, podgrzewając je i powodując ich obkurczenie. Stymulują także produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność skóry, w związku z czym dochodzi to zniwelowania zmarszczek.
Efekt nie jest widoczny od razu – trzeba na niego poczekać kilka tygodni. Chodzi tu nie o natychmiastowy, lecz długotrwały rezultat, który trafia nie w przyczynę, ale w źródło problemu. Komórki muszą przecież się zregenerować, a to wymaga czasu. Zabiegi odmładzające twarz przy pomocy ultradźwięków cieszą się ogromnym uznaniem, ponieważ nie powodują żadnych dolegliwości bólowych. Ponadto efekt odmłodzenia twarzy utrzymuje się nawet dwa
lata, w związku z czym zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU jest jednym z najbardziej trwałych w zakresie kosmetologii.

Zabiegi odmładzające – twarz rozjaśniona, ujędrniona i wygładzona!

Niektóre kobiety decydują się na laserowe odmładzanie twarzy, jednak ogromnym minusem takiego zabiegu jest dyskomfort, który pacjent odczuwa podczas oddziaływania lasera na tkankę. Poza tym efekt, jaki daje odmładzanie twarzy laserem, utrzymuje się znacznie krócej, niż w przypadku zastosowania ultradźwięków.
Ultraformer III HIFU to sprzęt, który jest wysoce bezpieczny, ponieważ kosmetolog może manipulować parametrami w zależności od zaawansowania problemu skóry. Wysoki komfort podczas zabiegu w związku z tym jest zapewniony, więc pacjenci opisują go jako przyjemny. Dodatkowym atutem, jaki gwarantuje HIFU, jest poprawa kolorytu skóry, a więc:

  • rozjaśnienie cery,
  • zredukowanie przebarwień,
  • zmniejszenie widoczności blizn,
  • zniwelowanie cieni pod oczami.

Ultraformer III HIFU na odmładzanie twarzy – warto się zdecydować?

Wysoka skuteczność, komfort i bezpieczeństwo to cechy, które charakteryzują sprzęt Ultraformer. Producent dołożył wszelkich starań, aby najwyższy standard urządzenia gwarantował rewelacyjne i długotrwałe efekty. Wykwalifikowani kosmetolodzy zadbają o to, aby podczas zabiegu pacjent nie odczuwał dyskomfortu. Umiejętne dostosowanie intensywności fali w stosunku do cery to pewność ujędrnienia skóry, redukcji zmarszczek i rozjaśnienia. Jeśli zastanawiasz się, jak odmłodzić skórę twarzy – wybierz HIFU i ciesz się rewelacyjnym wyglądem przez długie miesiące!