Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić nadmiar kilogramów, wie, jak trudne jest to zadanie. Nie chodzi tylko o to, aby zrzucić jak najwięcej, lecz by spadek wagi był stopniowy. Szybkie chudnięcie nie jest zdrowe i niesie za sobą wiele konsekwencji. Podpowiadamy, jakie zabiegi odchudzające stosować, aby stracić na wadze w bezpieczny sposób i dlaczego warto wykonać modelowanie sylwetki przy pomocy urządzenia Ultraformer III.
Modelowanie sylwetki - HIFU Ultraformer III

Modelowanie sylwetki – jak powinno przebiegać?

Aby ciało było uznane za atrakcyjne, musi być idealnie gładkie i ujędrnione. Niestety, z wiekiem skóra traci elastyczność i zaczyna zwisać w niektórych miejscach, nawet u szczupłych osób. Warto wtedy postawić na zabiegi modelujące sylwetkę, które w efektywny sposób poprawią wygląd skóry i odejmą lat. Jak wybrać skuteczne zabiegi odchudzające, by móc bez skrępowania eksponować ciało?
Choć metod ujędrniających jest wiele, trzeba brać pod uwagę kilka czynników podczas dokonywania wyboru najlepszej z nich.
Przede wszystkim ważne jest, aby zabieg wyszczuplający był bezpieczny dla zdrowia pacjenta. W związku z tym nie powinien być inwazyjny, ponieważ im bardziej ingerujemy w ciało, tym większe ryzyko powikłań ciąży nad nasza decyzją.
Najlepiej byłoby, gdyby kształtowanie sylwetki odbywało się w komfortowy sposób – bez bólu i nieprzyjemnych odczuć, tak aby zniwelować strach przed ewentualnym powtórzeniem zabiegu.
Ważna jest także trwałość rezultatów – skoro już podejmujemy działanie, powinno być ono jak najbardziej efektywne.

Kształtowanie sylwetki metodą HIFU

Idealnym wyborem jest zabieg Ultraformer III HIFU, ponieważ:

  • jest bezpieczny – ryzyko poparzenia czy powikłań jest minimalne, ponieważ kosmetolog dopasowuje długość fali ultradźwiękowej i czas impulsu do potrzeb i wytrzymałości pacjenta;
  • nie boli i nie wymaga rekonwalescencji;
  • zapewnia bardzo trwały efekt – nawet dwa lata po wykonaniu zabiegu.

Zabiegi wyszczuplające z użyciem ultradźwięków cieszą się ogromnym uznaniem w związku z wysokim standardem usługi. Poza tym metodą HIFU można modelować obszar całego ciała – bez ograniczeń. Wystarczy tylko jedna wizyta – i już można cieszyć się rewelacyjnymi efektami!

Na jakich obszarach można stosować HIFU?

Głowica urządzenia Ultraformer III ma specjalny kształt, dzięki czemu dopasowuje się w najbardziej newralgiczne miejsca wymagające natychmiastowego ujędrnienia.
Dzięki HIFU można wykonać zabiegi wyszczuplające uda, aby nogi stały się smuklejsze. Ćwiczenia modelujące sylwetkę, kładące nacisk na uda, będą doskonałym dopełnieniem zabiegu i pomogą dłużej cieszyć się efektami. Kiedy postawimy na zabiegi wyszczuplające, brzuch straci kilka centymetrów w obwodzie, ponieważ HIFU oprócz tego, że zlikwiduje nadmiar skóry, pomoże w spalaniu tłuszczu. Zabiegi wyszczuplające na brzuch warto też stosować wtedy, gdy cierpimy na nadmiar kilogramów po ciąży.

Jak widać, Ultraformer III HIFU to nie tylko zabieg ujędrniania skóry, ale także metoda skutecznego modelowania sylwetki. Już dzisiaj zacznij dbać o upragnioną formę i do aktywności fizycznej dodaj bezinwazyjne kształtowanie ciała!