Gabinet HIFU w Sopocie to nowe miejsce na mapie Trójmiasta!

Oferujemy możliwość bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Nasz salon kosmetyczny oferuje nowoczesną metodę ujędrniania i odmładzania skóry, która gwarantuje rewelacyjne efekty, utrzymujące się nawet dwa lata. Grono najlepszych specjalistów kosmetologów z sopockiego salonu oraz wybór najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętów sprawiają, że każdy pacjent może liczyć na wyjątkową pomoc. Wiotka i obwisła skóra nie będzie już kłopotem – mieszkańcy Sopotu i okolic mogą od niedawna skorzystać z zabiegu urządzeniem Ultraformer III HIFU, który do przywracania elastyczności skórze wykorzystuje ultradźwięki.
Clinica Cosmetologica Gdańsk

Ultraformer III HIFU w gabinecie kosmetycznym w Sopocie

Stworzenie salonu HIFU w Sopocie to odpowiedź na rosnące zainteresowanie nieinwazyjnymi zabiegami trwale poprawiającymi wygląd skóry. Nasz gabinet kosmetyczny, w którym pracuje najlepszy zespół lekarzy i kosmetologów, umożliwia teraz mieszkańcom skorzystanie z innowacyjnego zabiegu nazywanego bezinwazyjnym liftingiem twarzy i ciała. Dzięki temu każdy, kto chce pozbyć się nadmiaru skóry na ciele czy odmłodzić i wygładzić twarz, może w szybki sposób uzyskać pożądany efekt – i to korzystając z najnowocześniejszej metody ujędrniania, jaką jest skoncentrowana fala ultradźwiękowa. HIFU to metoda opatentowana przed wieloma laty, służąca do rozbijania guzów nowotworowych, m. in. prostaty.

Jak przebiega zabieg HIFU?

Zabieg ultradźwiękami nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa od kilku minut do godziny, w zależności od wielkości obszaru poddawanemu liftingowi. Polega na oddziaływaniu fali ultradźwiękowej na tkankę łączną po to, aby komórki, które ją budują, w wyniku podgrzania obkurczyły się i zaczęły produkować więcej silnych wiązań kolagenowych i elastynowych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ właśnie w wyniku tych działań skóra napina się, zagęszcza swoją strukturę – i w efekcie wygląda zdrowiej, młodziej, odzyskuje jędrność i blask. Fala ultradźwiękowa jest jednak bardzo silna, dlatego zabieg może być przeprowadzany jedynie przez specjalistę. Musi on wybrać odpowiednią głowicę, ponieważ na różnych obszarach ciała grubość skóry jest inna, w związku z tym z inną siłą należy na nią oddziaływać. Głowice urządzenia różnią się głębokością emitowania fali:

  • 1,5mm – 4,5 mm służą do miejsc, na których skóra jest cienka: są to zabiegi na twarz,
  • 6mm i 9mm stosowane są na brzuch, nogi, ramiona czy plecy.

Kosmetolog musi też dopasować moc i czas oddziaływania urządzenia, tak by zabieg był w pełni bezpieczny dla pacjenta i jak najbardziej efektywny. Wszyscy kosmetolodzy w gabinecie kosmetycznym w Sopocie przeszli odpowiednie szkolenia i praktyki, aby w prawidłowy sposób wykonywać lifting twarzy i ciała i zapewnić odpowiedni komfort podczas jego trwania. Salon kosmetyczny w Sopocie jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który gwarantuje skuteczność zabiegu.

Bezinwazyjny lifting – najczęściej zadawane pytania

Pacjenci, przychodząc na zabiegi kosmetologiczne do gabinetu HIFU w Sopocie, bardzo często obawiają się bólu i dyskomfortu, jaki mogą odczuwać w związku z przechodzeniem fali ultradźwiękowej przez warstwy naskórka. Zupełnie niepotrzebnie! Dzięki możliwości dopasowywania parametrów urządzenia do potrzeb i kondycji skóry każdego pacjenta, zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia żadnych śladów, prócz lekkiego zaczerwienienia, które znika po kilku godzinach.
Co trzeba robić po zabiegu? Tak naprawdę niewiele, ponieważ nie jest on inwazyjny, więc na skórze nie pozostawia żadnych ran wymagających opatrywania. Trzeba pamiętać o tym, aby skóry nie opalać przez kilkanaście dni po zabiegu – ze względu na to, że może ulec podrażnieniu. Warto także nakładać na ciało i twarz nawilżające balsamy i kremy, po to, aby skóra była odżywiona, miękka i zdrowa. Pierwsze rezultaty są widoczne tuż po zabiegu, jednak dopiero po około 2-3 miesiącach skóra uzyskuje pełny efekt ujędrnienia i maksymalnego napięcia.
Istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu metodą HIFU, dlatego należy poinformować kosmetologa o:

  • ciąży czy karmieniu piersią,
  • otwartych ranach i niepokojących zmianach w miejscu, w którym planuje się przeprowadzenie zabiegu,
  • chorobach nowotworowych,
  • opryszczce, podrażnieniach, infekcjach na twarzy czy ciele.

Najlepiej udać się na darmowe konsultacje i zapytać o szczegóły i możliwość przeprowadzenia zabiegu. Jeśli okaże się, że zastosowanie metody HIFU jest niemożliwe z jakichkolwiek przyczyn, kosmetolog z pewnością zaproponuje alternatywne rozwiązanie.


Gabinet HIFU Sopot – poczuj się wyjątkowo!

Niezwykłe podejście kadry gabinetu kosmetologicznego w Sopocie sprawia, że coraz więcej pacjentów obdarza to miejsce zaufaniem. Nieustanne inwestowanie w wiedzę specjalistów, dbałość o dobrą atmosferę i najwyższą jakość usług to najważniejsze zadania placówki. Nie bez przyczyny jako metodę ujędrniania wybrano tu właśnie HIFU – jest to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i najtrwalszego rezultatu. To jedyny tak uniwersalny sposób przywracania elastyczności skórze, który można stosować zarówno na tak małe powierzchnie, czyli powieki czy worki pod oczami, jak i na całe uda, plecy czy brzuch. Wybór miejsca i wielkości obszaru jest dowolny i jeśli nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, można go przeprowadzić wszędzie. Czasami pacjenci nie dowierzają, że jedno urządzenie, jakim jest Ultraformer III, może dawać podobnie trwałe rezultaty, jak operacyjny lifting, więc wybierają początkowo jedno, małe miejsce na twarzy czy ciele. Zadowoleni z efektów jednak zawsze wracają, by poddać zabiegowi większe powierzchnie. Zabieg ultradźwiękami to nie tylko redukcja zmarszczek i usunięcie wiszącej skóry, lecz także poprawa owalu twarzy, pozbycie się drugiego podbródka i skuteczne konturowanie sylwetki. Wobec tylu korzyści nie sposób jest powiedzieć, by istniał jakikolwiek skuteczniejszy zabieg od Ultraformer III HIFU.

HIFU Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 82

HIFU Ultraformer III - darmowe konsultacje