Gabinet HIFU Gdynia to najnowsze miejsce na mapie Trójmiasta, które oferuję tę skuteczną metodę ujędrniania skóry. Wszyscy ci, którzy zdążyli już skorzystać z bezinwazyjnego liftingu w salonie w Gdyni, mogą potwierdzić profesjonalizm i wyjątkowe podejście specjalistów, którzy każdego dnia wykorzystują swoją ogromną wiedzę i doświadczenie, aby pomagać zwalczyć problem wiotkości skóry na twarzy i ciele. Gabinet kosmetyczny w Gdyni to placówka, która mimo krótkiego istnienia może poszczycić się bardzo dobrą renomą wśród mieszkańcom całego Trójmiasta. Prestiż gwarantowany przez ekspertów i najlepsze sprzęty przyciągają z miesiąca na miesiąc coraz więcej pacjentów. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zabieg Ultraformer III HIFU w Gdyni?

HIFU czy operacyjny lifting ciała i twarzy

Metod ujędrniania skóry jest wiele, jednak różnią się one skutecznością, inwazyjnością i czasem, jaki potrzebują, aby spowodować pożądany efekt. Każdy pacjent chce uniknąć dyskomfortu związanego z długim dochodzeniem do zdrowia po zabiegu i jednocześnie pragnie cieszyć się trwałym, naturalnym efektem – to zupełnie zrozumiałe. Dlatego specjaliści, rozumiejąc potrzeby pacjentów, w wyniku wieloletniej obserwacji i porównywania ich opinii, stworzyli nowoczesne metody wykorzystywane w kosmetologii, by przywracać zdrowie i piękny wygląd przy jak najmniejszej ingerencji. Który lifting – inwazyjny czy bezinwazyjny – jest korzystniejszy dla pacjenta? Stworzyliśmy zestawienie, które pokazuje najważniejsze różnice między tymi dwiema metodami ujędrniającymi.
Depilacja laserowa bikini Gdańsk

Ultraformer III HIFU

Operacyjny lifting ciała i twarzy

Nie narusza ciągłości skóry

Przeprowadzany z użyciem skalpela

Nie wymaga znieczulenia

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym

Nie trzeba się do niego przygotowywać

Należy wykonać podstawowe badania

Nie pozostawia żadnych śladów (możliwe lekkie zaczerwienienie, które szybko znika)

Pozostawia blizny

Pacjent może od razu powrócić do codziennych zajęć

Wymaga rekonwalescencji

Pacjent nie odczuwa bólu

Podczas gojenia ran i po zabiegu występuje ból i dyskomfort

Metoda HIFU zyskuje coraz więcej zwolenników ze względu na mnogość korzyści, jakie oferuje. Zabieg sprzętem Ultraformer trwa najwyżej godzinę – im mniejszy obszar poddawany zabiegowi, tym trwa krócej.


Zabieg wykonuje lekarz lub kosmetolog po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, w którym pyta o ewentualne zmiany skórne w miejscu planowanego zabiegu, nowotwory, ciążę czy karmienie piersią. W przypadku zaistnienia powyższych okoliczności wykorzystanie metody HIFU jest niemożliwe. Zabieg jest w pełni bezpieczny, ponieważ nie oddziałuje na organy i sąsiadujące tkanki. Odpowiednio dopasowana głowica, moc i czas działania ultradźwięków, skutkują:

  • ujędrnieniem,
  • spłyceniem zmarszczek,
  • zredukowaniem nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej,
  • poprawą kolorytu cery,
  • spłyceniem i rozjaśnieniem przebarwień.

Tym, co najbardziej cieszy pacjentów, jest długotrwałość rezultatów. HIFU przede wszystkim działa na przyczynę wiotkości skóry, czyli na utratę kolagenu i elastyny. Stymulowane do produkcji tych białek komórki obkurczają się, przez co skóry z tygodnia na tydzień „ubywa”.

Dlaczego warto wykonać zabieg Ultraformer III HIFU w Gdyni

Placówka w Gdyni jest równie profesjonalna, jak salon w Gdańsku i Sopocie. Osoby, które potrzebują ujędrnienia wiotkiej skóry i są mieszkańcami Gdyni, mogą bez problemu dostać się na zabieg w swoim mieście, bez konieczności planowania wyjazdu i marnowania czasu. Gabinet w Gdyni jest także dostępny dla tych, którym nie udało się zapisać na HIFU w dogodnym dla siebie terminie w salonach w Sopocie i Gdyni. Wygoda, bezpieczeństwo i najwyższa jakość świadczonych usług – to dewizy, którymi kierują się pracownicy tej instytucji. HIFU to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mogą pozwolić sobie na zawieszenie codziennych obowiązków ze względu na konieczność rekonwalescencji. Dzięki powstałemu niedawno gabinetowi w Gdyni w zaledwie godzinę można pozbyć się szpecących zmarszczek, drugiego podbródka czy poprawić owal twarzy. Urządzenie Ultraformer III do jeszcze doskonalsza wersja sprzętu emitującego skoncentrowane ultradźwięki. Jego mobilność i skuteczność wiąże się z możliwością wymiany głowic, precyzyjnie dopasowujących się do powierzchni skóry. Inicjowanie produkcji kolagenu i elastyny jest przeprowadzane w bezpieczny sposób – kosmetolog dobiera odpowiednią końcówkę urządzenia do grubości skóry w danym miejscu, tak aby sąsiadujące tkanki nie zostały uszkodzone. Pacjent czuje przez ułamek sekundy przepływające gorąco – bo ultradźwięki podgrzewają komórki do wysokiej temperatury, dzięki czemu te kurczą się. W ciągu kilkunastu tygodni pacjenci obserwują stopniową redukcję zalegającej tkanki skórnej, rozjaśnienie przebarwień oraz poprawę wyglądu naskórka.

Bezinwazyjny lifting wiotkiej skóry po ciąży

Kobiety, które zostały szczęśliwymi matkami, nie muszą już martwić się o to, że nigdy nie założą stroju kąpielowego eksponującego brzuch podczas letnich miesięcy spędzanych na trójmiejskich plażach. HIFU to świetna odpowiedź na problem obwisłej skóry brzucha po ciąży, która zalega nawet mimo szybkiego powrotu do wagi sprzed ciąży. Zabieg na brzuch, ręce i uda można wykonać także wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ujędrnienia skóry, która straciła elastyczność w wyniku:

  • odchudzania,
  • naturalnych procesów starzenia,
  • zmiany w wyniku niektórych chorób powodujących szybką utratę ciała.

Zabieg HIFU kierowany jest do wszystkich, którzy nie mogą poradzić sobie z zalegającą skórą masażami i kremami. Niektórzy nie mogą także poddać się operacyjnemu liftingowi. Ważne jest, aby wybrać nie tylko dobry zabieg, ale także i salon kosmetyczny, który cieszy się dobrą opinią ze względu na poziom wykwalifikowania kadry i podejścia do pacjenta.

HIFU Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 83

HIFU Ultraformer III - darmowe konsultacje
Zabiegi kosmetologiczne muszą być przeprowadzane z wyjątkową precyzją, w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Zamiast zadowalać się półśrodkami, należy zawsze powierzać swoje zdrowie osobom, które są specjalistami w dziedzinie medycyny i kosmetologii – takim, jak specjaliści z gabinetu HIFU w Gdyni.