HIFU Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3/81
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 81

Gabinet HIFU Gdańsk to placówka oferująca szybki i bezbolesny lifting twarzy i ciała. Indywidualne podejście do pacjenta, zagwarantowane przez najlepszych specjalistów z dziedziny dermatologii i kosmetologii, to czynnik świadczący o sukcesie i efektywności działania tego salonu kosmetycznego. Już teraz każdy może poddać się zabiegowi ujędrniania skóry z zastosowaniem ultradźwięków.
Clinica Cosmetologica Gdańsk

Darmowe konsultacje w Gdańsku są dostępne dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak przebiegają zabiegi kosmetologiczne tego typu oraz czy istnieją przeciwwskazania do ich wykonania.


Gabinet HIFU Gdańsk – dlaczego warto przyjść na zabieg?


Gabinet kosmetologiczny w Gdańsku to miejsce, w którym czekają na Państwa doświadczeni lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Zabieg sprzętem Ultraformer III HIFU wymaga niezwykłej precyzji, dlatego aby go wykonać, potrzeba specjalnych szkoleń i praktyki. Silne działanie ultradźwięków jest skuteczne tylko wtedy, kiedy specjalista idealnie dopasuje długość wiązki emitowanej przez głowicę do miejsca, które pacjent chce ujędrnić i pobudzić do regeneracji i ujędrnienia. Ważny jest także czas i moc oddziaływania HIFU, dlatego w Naszej placówce powierzamy Państwa w ręce doświadczonych kosmetologów, którzy doskonale znają się na najnowszych technologiach i sprzętach. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami skóry i dbałość o jak najlepsze kwalifikacje Naszego zespołu w Gdańsku sprawiają, że nie ma bardziej trafnego wyboru niż właśnie nasz salon kosmetyczny. Opinie zadowolonych klientów oraz zaufanie, jakim obdarzają Nas pacjenci każdego dnia, świadczą o wyjątkowo wysokiej jakości usług świadczonych w naszych gabinetach. HIFU to nowoczesna technologia opracowana w oparciu o najważniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej i dermatologii. Ultradźwięki, stosowane dotychczas w leczeniu nowotworów, mogą pomóc w osiągnięciu upragnionych kształtów i pozbyciu się zmarszczek. Jak to możliwe, że krótki zabieg może zagwarantować tak spektakularne efekty?

Jak działa Ultraformer III HIFU w gabinecie w Gdańsku?


Zabiegi kosmetologiczne wykorzystują najnowsze technologie, aby stanąć na wysokości zadań, jakie stawiają nam Państwo w kwestii leczenia schorzeń skóry i jej różnych defektów. Aby skutecznie pozbyć się zmarszczek i ujędrnić ciało, najlepiej jest zadziałać zdecydowanie. Jednocześnie trzeba zwracać uwagę na to, aby specjalista dołożył wszelkich starań o bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu. Silne działanie ultradźwięków wykorzystuje się w kosmetologii w nieco inny sposób, dotychczas w medycynie. Zogniskowana fala podgrzewa komórki, będące budulcami tkanki łącznej, co powoduje ich obkurczenie. Zostają one pobudzone do produkcji białek budujących tkankę, a więc odpowiedzialnych za jej prawidłowy i zdrowy wygląd – kolagenu i elastyny. Efektem jest stopniowe uelastycznianie skóry i jej zagęszczenie. Gabinet HIFU w Gdańsku to jedna z nielicznych instytucji w Trójmieście, która do liftingu wykorzystuje tę nowoczesną technologię. Grono specjalistów zaufało sprawdzonej marce, jaką jest sprzęt Ultraformer III, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby pacjentów i nie narażać ich na niepotrzebny stres, jaki mogliby odczuwać w przypadku operacyjnego usuwania nadmiaru skóry.

Gabinet HIFU Gdańsk oferuje teraz zupełnie darmowe konsultacje dla wszystkich zainteresowanych zabiegiem ujędrniania. Niewiele placówek, tak renomowanych jak nasza, umożliwia swoim pacjentom skorzystanie z bezpłatnej porady specjalisty w sprawie liftingu całego ciała czy redukcji zmarszczek. Na darmowych konsultacjach dowiedzą się Państwo:

  • jak wygląda zabieg Ultraformer III HIFU,
  • jak należy przygotować się do zabiegu,
  • czy istnieją przeciwwskazania do jego wykonania,
  • po jakim czasie można zauważyć efekty.

Nasi specjaliści odpowiedzą nawet na najbardziej szczegółowe pytania, by nie mieli Państwo żadnych wątpliwości nie tylko co do procedury przeprowadzenia zabiegu. Można także zapytać o sposób działania czy specyfikację sprzętu – aby mogli się Państwo przekonać, że każdy kosmetolog czy lekarz z gabinetu HIFU w Gdańsku to niekwestionowany ekspert w swojej dziedzinie. Jeśli zaistnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu, specjalista z pewnością zaproponuje alternatywne rozwiązanie. Ważne jest, aby na konsultacje zarejestrować się telefonicznie lub osobiście – będą mieli Państwo wtedy stuprocentową pewność, że zarezerwujemy tyle czasu, ile potrzeba, by udzielić wszystkich informacji dotyczących nowoczesnej metody bezinwazyjnego liftingu.

Salon kosmetyczny w Gdańsku umożliwia lifting różnych obszarów ciała, w zależności od potrzeb.
Lifting twarzy HIFU skupia się na redukcji zmarszczek na czole, wokół ust i pod oczami. W odmładzaniu ważne jest także to, aby unieść zwiotczałe policzki i usunąć worki pod oczami, które nieestetycznie dodają lat. Dzięki urządzeniu Ultraformer III możliwa jest także poprawa owalu twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem podkreślenia linii żuchwy.
Szyja i dekolt to obszary, które nie powinny być zaniedbywane podczas liftingu. O ile zabiegi na twarz i preparaty stosowane na cerę są częstym i powszechnie znanym sposobem na odmłodzenie, wiele kobiet zapomina o zmarszczkach na szyi i przebarwieniach, przez co efekt pielęgnacji jest i wiele słabszy. Dzięki technologii HIFU można pobudzić komórki skórne w tych miejscach do wzmożonej produkcji kolagenu, aby odjąć sobie kilka lat.
W wyniku odchudzania skóra na brzuchu, ramionach czy udach zaczyna zwisać. Tkanka tłuszczowa ulega redukcji, lecz skórna zostaje w niezmienionej formie i trudno bez wizyty w gabinecie kosmetologicznym pozbyć się tego szpecącego defektu. Nie trzeba jednak usuwać jej za pomocą skalpela – wiotka skóra po odchudzaniu może być szybko ujędrniona i zagęszczona w wyniku oddziaływania ultradźwięków.

HIFU Gdańsk

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3/81
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 81

HIFU Ultraformer III - darmowe konsultacje
Clinica Cosmetologica Gdańsk

Jak widać – zabieg Ultraformer III jest niezwykle uniwersalny i może być stosowany na całe ciało. Specjalnie przeszkoleni specjaliści z zespołu w Gdańsku dopasowują głowicę, moc i czas zabiegu do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, tak aby efekt odmłodzenia i przywrócenia elastyczności skórze był jak najbardziej satysfakcjonujący.